27 lipca

O mnieParę słów o mnie:
Socjolożka, na co dzień pracuję w agencji badawczej. Dociekliwość badacza inspiruje mnie do stawiania pytań, które pozwalają odkrywać nowe zjawiska i ukryte zależności. Nietrudno  zgadnąć, że przekłada się to także na inne strefy życia.
Dużo czytam i o tym jest ten blog. To moje miejsce na recenzje i spostrzeżenia, w których nie brak odniesień do wątków społecznych.
Przede wszystkim publikuję recenzje pisane pod wpływem emocji, bo zazwyczaj oceny dokonuję przez pryzmat tego, jakie uczucia wzbudza we mnie książka.
Czytam wszędzie a forma jest dla mnie kwestią drugorzędną. Na równi traktuję papierowe i elektroniczne wersje książek, nieco większy dystans mam do audiobooków. Wychodzę jednak z założenia, że liczy się treść (no dobra, przyznaję, że mam słabość do pięknych okładek).

Oprócz czytania uwielbiam nasze piękne Tatry i uciekam w nie kiedy tylko mam taką możliwość. Na co dzień żyjąc w Opolu tęsknotę do gór co jakiś czas zwalczam sięgając po książki, których akcja toczy się w Tatrach (lub chociaż w jakiś górach!).


Współpraca: 
Moja czytelnicza przygoda nie ogranicza się do jednego gatunku literackiego. Jestem otwarta na wszelkiego rodzaju współpracę: recenzje przedpremierowe, recenzje standardowe, rekomendacje. Chętnie zorganizuję także konkurs czy rozdanie (w szczególności na Instagramie, który pozostaje moim głównym kanałem aktywności).

Kontakt:

e-mail: uwagaczytam[at]gmail.com

Znajdziesz mnie również tutaj: 

Lubimy Czytać: joanna
Instagram: uwaga.czytam
Instagram prywatnie: jaworek0099

1 komentarz:

Copyright © 2016 Uwaga czytam , Blogger